Pierwszy taniec

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec może mieć różny charakter. Może być prosty i magiczny, naturalny i lekki czy szalony i zaskakujący. Aby ten charakter posiadał warto do niego się odpowiednio przygotować biorąc udział w warsztatach grupowych czy indywidualnych.

Dzięki warsztatom nauczycie się odpowiedniej choreografii i oczarujecie nią swoich gości sprawiając że ten magiczny moment zapamiętacie na całe życie. Wielu kursantów twierdzi że ma dwie lewe nogi czy brak talentu, jednak po kursie stwierdzają że nie tylko są w stanie dobrze się zaprezentować podczas tańca, ale także czerpią z tego dużą radość.

Jeśli chodzi o technikę tańca, to w pierwszym tańcu ważny jest odpowiedni dobór kroków i figur. Ważne jest by figury były nie tylko proste, ale i efektowne. Połączenie tych dwóch cech jest kluczem do sukcesu i świetnego zaprezentowania się.

Najważniejsze podczas pierwszego tańca to być wyluzowanym i pewnym siebie, dlatego zapraszamy do naszej szkoły tańca na warsztaty, gdzie nauczysz się wszystkiego co potrzebne by pierwszy taniec był niezapomniany.